Aangepaste Trainingen

 

Aangepaste Trainingstijden seizoen 2020-2021 i.v.m Corona 

Zie onderstaande schema of klik hier voor het Excel bestand. Let op: Er zijn i.v.m. de Corona maatregelen ook voor de trainingen aangepaste regels; Bekijk die hier! 

Maandag
19.00- 20.00  Stabiliteitstraining Senioren & B jeugd

Dinsdag

20.30- 22.00   Watertraining Dames 1 (Wouter)

20.30- 22.00   Watertraining Heren 1 (Kevin v. Wijk)

Woensdag

17.45 – 18.35 Watertraining 

17.45 – 18.35 Watertraining C-jeugd

18.35 – 19.25 Watertraining D2 + Meisjes B 

18.35 – 19.25 Watertraining Heren 3

19.25 – 20.15 Watertraining Heren 2 + Jongens B

Vrijdag

19.15 – 20.00 Watertraining Mini’s instroom

19.30 – 20.15 Watertraining D-jeugd

19.30 – 20.15 Watertraining C-jeugd

20.15 – 21.00 Watertraining B-jeugd

20.15 – 21.00 Watertraining Heren 3

21.00 – 22.00 Dames 1 + Dames 2

22.00 – 23.00 Heren 1 & 2

 

Coaches en trainers

 

Heren 1

Kevin van Wijk

kevin.van.wijk@live.nl

H.J. van der Linden (TM) hjvdlinden68@gmail.com
Heren 2

Gert-Jan Slotboom

g.lock@hetnet.nl

Rick van Wijk (contactpersoon) rickvwijk@hotmail.com
Hans Visscher Hans.Visscher@voestalpine.com 

Heren 3

Frank Volkering (contactpersoon) frank.volkering@live.com 
Dames 1
Henry Turkenburg tkb@jfc.nl

Luuk van Amersfoort (assistent trainer)

Jurrien van Oeveren

 

luuk_van_amersfoort@hotmail.com

jurrien_van_oeveren@hotmail.com

 

 

Dames 2

Marco Gerritsen

Hans den Ouden

Patrick Kooij

 

ollygerritsen@hotmail.com

hdenouden92@live.nl

stafkooij@hotmail.com

 

B- jeugd
Harrie Hekhuis (invaltrainer/coach) h.j.hekhuis@hetnet.nl

Elizie Weijers (trainer/coach)

elizieweijers@hotmail.com
C- jeugd
Kevin Slotboom (trainer/coach)

kevinslotboom82@hotmail.com

Jochem Joosten (trainer/coach) jochem.joosten@hotmail.com
D- jeugd

Jeanet Oostenbrink (trainster woensdag / team manager / coach)

Jeanetoostenbrink@gmail.com 

Sanne van Amersfoort (trainster vrijdag / invalcoach) 
Hilda Havinga (trainster ondiepe / coach)  h.havinga2@live.nl
Organisatie Minipolo
Jeanet Oostenbrink

Jeanetoostenbrink@gmail.com 

 

Hilda Havinga

h.havinga2@live.nl
Mini’s Instroom
Hilda Havinga h.havinga2@live.nl
Keeperstraining
Annabel v.Domselaar annabelvandomselaar@upcmail.nl
Stabiliteitstraining Sportzaal Marijkeweg
Wouter Giesen  woutergiesen@hotmail.com
Luuk van Amersfoort luuk_van_amersfoort@hotmail.com