Trainingen en trainers

 

Trainingstijden seizoen 2018-2019

Maandag

19.00 – 20.00 Stabiliteitstraining Sportzaal Marijkeweg (Marijkeweg 1)

 

Dinsdag

20.30 – 22.00   Watertraining Dames I, Heren I en deel Heren II (trainer geeft aan)

 

Woensdag

17-45 – 18.45 E-jeugd

17.45 – 18.45 D-jeugd

18.30 – 19.15 C-jeugd

18.45 – 19.30 Heren 3

19.15 – 20.15 Dames 2           

19.30 – 20.15 Heren 2             

Vrijdag

19.30 – 20.15 D-jeugd & E-jeugd

20.15 – 21.00 C-jeugd + Dames II

21.00 – 22.00 Dames I + Heren III

22.00 – 23.00 Heren I & II

  

Coaches en trainers

Heren 1

Hendrik Jan vd Linden (coach)

Björn Pastoors (teammanager)

hjvdlinden68@gmail.com 

info@bjornpastoors.com 

Leon Hols (aanvoerder) derijn15@hotmail.com
Heren 2
Laurens Klasen (trainer/coach) leklasen@hotmail.com
Hans Visscher (aanvoerder)

Hans.Visscher@voestalpine.com 

Heren 3

Frank Volkering (contactpersoon)

frank.volkering@live.com 

Dames 1
Wouter Giesen  (trainer/coach) woutergiesen@hotmail.com
Luuk van Amersfoort (assistent trainer) luuk_van_amersfoort@hotmail.com
Dames 2

Jurriën van Oeveren (trainer/coach)

jurrien_van_oeveren@hotmail.com 

Kevin Slotboom (assistent trainer)

kevinslotboom82@hotmail.com

C- jeugd GO 15
Harrie Hekhuis (trainer/coach) h.j.hekhuis@hetnet.nl
Casper Cats (trainer/coach) caspercats@gmail.com

Henri Turkenburg

tkb@jfc.nl 
D- jeugd GO 13
 Jochem Joosten (trainer/coach) jochem.joosten@hotmail.com

Elizie Weijers (trainer/coach)

elizieweijers@hotmail.com 
E-jeugd GO 11
Hilda Havinga (trainer/coach) h.havinga2@live.nl
Henry Turkenburg (inval trainer) tkb@jfc.nl

Marjan van Tatenhove

marjanvantatenhove@hotmail.com 

F-jeugd GO 9 Swimkickers
Elizie Weijer (trainer) eliziewweijers@hotmail.com
Eefke Vennegoor op Nijhuis (trainer) eeefke@gmail.com

Nina Wessels

Nina.Wessels4@gmail.com