Stabiliteitstraining Sportzaal MarijkewegTrainingen en trainers

 

Trainingstijden seizoen 2018-2019

Maandag

19.00 – 20.00 Stabiliteitstraining Sportzaal Marijkeweg (Marijkeweg 1) Senioren & B Jeugd

 

Dinsdag

20.30 – 22.00   Watertraining Dames I, Heren I en deel Heren II (trainer geeft aan)

 

Woensdag

17-30 – 18.45 Stabiliteitstraining D & E-jeugd 

17.45 – 18.45 Watertraining D & E-jeugd

18.30 – 19.15 Watertraining C-jeugd

18.45 – 19.30 Watertraining Heren 3

19.15 – 20.15 Watertraining Heren 2 & B Jongens

19.30 – 20.15 Watertraining Dames 2 & B Meisjes             

Vrijdag

19.15 – 20.00 Watertraining Mini’s instroom

19.15 – 20.00 Watertraining E-jeugd

19.30 – 20.15 Watertraining D-jeugd

19.30 – 20.15 Watertraining C-jeugd

20.15 – 21.00 Watertraining B-jeugd

20.15 – 21.00 Watertraining Heren 3

21.00 – 22.00 Dames 1 + Dames 2

22.00 – 23.00 Heren 1 & 2 

  

Coaches en trainers

Heren 1

Willy Zittersteijn

Jurriën van Oeveren

zittersteijn@online.nl

jurrien_van_oeveren@hotmail.com

H.J. van der Linden (TM) hjvdlinden68@gmail.com
Heren 2
Laurens Klasen (trainer/coach) leklasen@hotmail.com
Hans Visscher (aanvoerder)

Hans.Visscher@voestalpine.com

Heren 3

Frank Volkering (contactpersoon)

frank.volkering@live.com 

Dames 1
Wouter Giesen  (trainer/coach) weegiesen@gmail.com
Luuk van Amersfoort (assistent trainer) luuk_van_amersfoort@hotmail.com
Dames 2
Kevin Slotboom

kevinslotboom82@hotmail.com

B- jeugd
Harrie Hekhuis (trainer/coach) h.j.hekhuis@hetnet.nl
Casper Cats (trainer/coach) caspercats@gmail.com

Henri Turkenburg

tkb@jfc.nl 
C- jeugd
Daniel Koch danielkoch2944@gmail.com
 Jochem Joosten (trainer/coach) jochem.joosten@hotmail.com

Elizie Weijers (trainer/coach)

elizieweijers@hotmail.com 
D- jeugd
Max van Silfhout silfhout12@outlook.com
Jeanet Oostenbrink (TM) h.j.hekhuis@hetnet.nl
E-jeugd
Hilda Havinga (trainer/coach) h.havinga2@live.nl

Marjan van Tatenhove

marjanvantatenhove@hotmail.com 

Thijs Bakker tcabakker@gmail.com
Linda van Laar (TM) livala@hotmail.com
Instructiebad eliziewweijers@hotmail.com

Eefke Vennegoor

eeefke@gmail.com

Nina Wessels Nina.Wessels4@gmail.com 
Annemiek Huijsmans annemiek.huijsmans@upc.mail
Keeperstraining
Annabel v.Domselaar annabelvandomselaar@upcmail.nl
Stabiliteitstraining Sportzaal Marijkeweg
Wouter Giesen  woutergiesen@hotmail.com
Luuk van Amersfoort luuk_van_amersfoort@hotmail.com