Trainingen en trainers

 

 

Trainingstijden seizoen 2016-2017

Maandag

 

19.00 – 20.00 Landtraining Sportzaal Marijkeweg (Marijkeweg 1)

Dinsdag

 

20.30 – 22.00 Heren I & II

Woensdag

 

17.25 – 17.45 E-jeugd warming up

17.45 – 18.30 E-jeugd & D-jeugd

18.30 – 19.15 Heren III & B-jeugd

19.15 – 20.15 Dames I & II

Donderdag

19.15 – 20.10 C-jeugd in de Helster in Elst

Vrijdag

 

19.00 – 19.25 D-jeugd & E-jeugd landtraining (onder voorbehoud)

19.15 – 20.00 F-jeugd Swimkickers (instructiebad)

19.30 – 20.15 D-jeugd en E-jeugd

19.30 – 20.00 C-jeugd & B-jeugd landtraining (recreatieruimte)

20.15 – 21.00 C-jeugd & B-jeugd

20.15 – 20.45 Dames I & II landtraining (recreatieruimte)

21.00 – 22.00 Dames I & II

21.15 – 21.45 Heren I & II landtraining (recreatieruimte)

22.00 – 23.00 Heren I & II

Coaches en trainers

 

 

Heren 1
Hendrik Jan vd Linden
(coach)
hjvdlinden68@gmail.nl
Leon Hols
(aanvoerder)
derijn15@hotmail.com
Heren 2
Vacature
Hans Visscher (aanvoerder) jvisscher1976@gmail.com
Heren 3
Harrie Hekhuis (contactpersoon) h.j.hekhuis@hetnet.nl
Dames 1
Wouter Giesen  (trainer/coach) woutergiesen@hotmail.com
Luuk van Amersfoort (assistent trainer) luuk_van_amersfoort@hotmail.com
Dames 2
Kevin Slotboom (trainer/coach) kevinslotboom82@hotmail.com
Hans den Ouden (assistent trainer) hdenouden92@live.nl
B-jeugd GO17
Willy Zittersteijn (trainer/coach) zittersteijn@online.nl
Menno Adams (assistent trainer) menno@adamsonline.nl
Joris van Domselaar jorisvandomselaar@upcmail.nl
Daantje Daniëls daantje-daniels@planet.nl
C-jeugd GO15
Angelique van Baal (coach) angeliquevanbaal@hotmail.com
Coen Laban (vrijdagtrainer) coen.laban@gmail.com
Peter Roks (vrijdagtrainer) petertjeroks@hotmail.com
Nicoline vd Poel (teammanager) nicolinevanderpoel@hotmail.nl
D- jeugd GO 13
 Jochem Joosten (trainer/coach) jochem.joosten@hotmail.com
Peter van Amersfoort h.havinga2@live.nl
Vacature (teammanager)
E-jeugd GO 11
Hilda Havinga (trainer/coach) h.havinga2@live.nl
Henry Turkenburg (inval trainer) tkb@jfc.nl
Joris van Domselaar jorisvandomselaar@upcmail.nl
Iska Oude Vrielink (Teammanager/ass.coach) i.oudevrielink@gmail.com
F-jeugd GO 9 Swimkickers
Elizie Weijer (trainer) eliziewweijers@hotmail.com
Eefke Vennegoor op Nijhuis (trainer) eeefke@gmail.com