Trainingen en trainers

 

 

 

Trainingstijden seizoen 2017-2018

 

Maandag

 

19.00 – 20.00 Stabiliteitstraining Sportzaal Marijkeweg (Marijkeweg 1)

 

Dinsdag

 

20.30 – 22.00   Watertraining Dames I, Heren I en deel Heren II (trainer geeft aan)

 

Woensdag

 

17-45 – 18.30 E-jeugd

 

17.45 – 18.45 D-jeugd

 

18.30 – 19.15 C-jeugd

 

18.45 – 19.15 nog in te vullen

 

19.15 – 20.15 Dames II, Heren III en deel Heren II (die niet op dinsdag trainen)

 

Vrijdag

 

19.30 – 20.15 D-jeugd & E-jeugd

 

20.15 – 21.00 C-jeugd + Dames II

 

21.00 – 22.00 Dames I + Heren III

 

22.00 – 23.00 Heren I & II

  

 

Coaches en trainers

 

Heren 1

Hendrik Jan vd Linden (coach)

Harry Stens (teammanager)

hjvdlinden68@gmail.nl

hrstens@gmail.com

Leon Hols (aanvoerder) derijn15@hotmail.com
Heren 2
Laurens Klasen (trainer/coach) leklasen@hotmail.com
Hans Visscher (aanvoerder) jvisscher1976@gmail.com
Heren 3
Harrie Hekhuis (contactpersoon) h.j.hekhuis@hetnet.nl
Dames 1
Wouter Giesen  (trainer/coach) woutergiesen@hotmail.com
Luuk van Amersfoort (assistent trainer) luuk_van_amersfoort@hotmail.com
Dames 2
Kevin Slotboom (trainer/coach) kevinslotboom82@hotmail.com
Hans den Ouden (assistent trainer) hdenouden92@live.nl
C- jeugd GO 15
Harrie Hekhuis (trainer/coach) h.j.hekhuis@hetnet.nl
Casper Cats (trainer/coach) caspercats@gmail.com
 Annabel van Domselaar (keepers training) annabelvandomselaar@upcmail.nl
D- jeugd GO 13
 Jochem Joosten (trainer/coach) jochem.joosten@hotmail.com
Willy Zittersteijn (trainer/coach) zittersteijn@online.nl
Daantje Daniels (teammanager) daantje.daniels@hotmail.com 
 Annabel van Domselaar (keepers training) annabelvandomselaar@upcmail.nl
E-jeugd GO 11
Hilda Havinga (trainer/coach) h.havinga2@live.nl
Henry Turkenburg (inval trainer) tkb@jfc.nl
Annabel van Domselaar annabelvandomselaar@upcmail.nl
Iska Oude Vrielink (Teammanager/ass.coach) i.oudevrielink@gmail.com
F-jeugd GO 9 Swimkickers
Elizie Weijer (trainer) eliziewweijers@hotmail.com
Eefke Vennegoor op Nijhuis (trainer) eeefke@gmail.com